TECHMARINE

O NAS

Lata doświadczenia
Wykwalifikowanych serwisantów
Wyremontowanych silników
Typów silników, które naprawiamy

TECHMARINE

Kim jesteśmy?

Początek firmy Techmarine to rok 1999. Dzięki szybkiemu rozwojowi, profesjonalizmowi oraz dużemu zaangażowaniu już po niecałym roku działalności udało się nam nawiązać współpracę z armatorami z całej Europy. Wiele lat udanej kooperacji pozwoliło na podwyższenie jakości i efektywności naszych usług. Obecnie prowadzimy serwisy na całym świecie. Zatrudniamy ponad trzydziestu doświadczonych inżynierów i techników. Nasze narzędzia i oprzyrządowanie spełniają najwyższe standardy producentów silników. Spełniając oczekiwania klientów od 2011 roku posiadamy w pełni wyposażoną szlifiernię silników wysokoobrotowych, dzięki czemu samodzielnie, w pełnym zakresie, realizujemy każdy remont.

Od wielu lat możemy pochwalić się autoryzacją Volvo Penta i świadczymy usługi jako serwis oraz dealer części zamiennych tej renomowanej marki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym jak również oprzyrządowaniem remontowym.

Jesteśmy również autoryzowanym dealerem części zamiennych do silników Caterpillar, części te produkowane są przez amerykańską firmę IPD. W ofercie Industrial Parts Depot dostępne są również części zamienne do innych silników takich jak: Cummins, Detroit, Waukesha. Od lat montujemy części firmy IPD w silnikach Caterpillar na jednostkach pływających naszych stałych klientów. Części z firmy IPD cechuje wysoka jakość, identyczna jak części oryginalnych.
Jakość . Doświadczenie . Profesjonalizm .

OFERTA

Czym się zajmujemy?

Remonty silników
Regeneracja przez metalizowanie
Obróbka elementów silnika
Części zamienne

TECHMaRINE

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie

Spełniamy najwyższe standardy

Prowadzimy serwis na całym świecie

Współpracujemy z międzynarodowymi firmami

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem

Wykorzystujemy najlepsze technologie

Naprawiamy nie wymieniamy